COMPETITIE EN UITSLAGEN

Ons A team speelt in de reeks van 1e Provinciale en is ingedeeld met:

Esperanza Pelt.

E. Louwel.

FC Diepenbeek.

D.Fufo-Beringen.

KRC Genk C.

Bochelter V.V. A.

Bokrijk Sport A.

SP. Hasselt A.

DV Bilzen Utd.

STTV A.

Ons B team speelt in de reeks van 2e Provinciale en is ingedeeld met:

Bokrijk Sport B.

FC Eksel.

Zepperen-Brustem.

Sp. Lille.

Val. Piringen.

Bochelter V.V. B.

FC Diepenbeek B.

Kadijk SK.

K.St. Elen A.

Zwal. Wiemismeer.

STTV B.

Tessenderlo.

Dilsen-Stokkem.

Membruggen.

Herk De stad.

Spouwen Mopertingen.

KALENDER 1E en 2E PLOEGEN

DatumUurOnderwerpReeks
    
za 31-07-2021 Beker van België voorronde 
za 07-08-2021 Beker van België eerste rondeDames A
za 14-08-2021   
 14:00Schaal van Lommel  Dames A –Dames A
za 21-08-202110:00Dames B – ElenProv. 2
wo 25-08-202118:30Zepperen – Dames BProv. 2
za 28-08-202110:00Dames B – Sint Truiden BProv. 2
wo 01-09-202118:30Zwal Wiemismeer – Dames BProv. 2
za 04-09-202115:00Dames A – HasseltProv. 1
 10:00Dames B – KadijkProv. 2
vr 10-09-202120:00Bilzen – Dames AProv. 1
za 11-09-202110:00Eksel – Dames BProv. 2
za 18-09-202110:00Dames B – TessenderloProv. 2
 15:00Dames A – BokrijkProv. 1
vr 24-09-202120:00Beringen – Dames AProv. 1
za 25-09-202110:00Sp. Lille – Dames BProv. 2
za 02-10-202110:00Dames B – Bocholt BProv. 2
 15:00Dames A – PeltProv. 1
vr 08-10-202120:00Diepenbeek B – Dames BProv. 2
za 09-10-202115:00Louwel – Dames AProv. 1
vr 15-10-202120:00Dilsen-Stokkem – Dames BProv. 2
za 16-10-202115:00Dames A – Bocholt AProv. 1
vr 22-10-202120:00Diepenbeek – Dames AProv. 1
za 23-10-202110:00Dames B – MembruggenProv. 2
za 30-10-202114:30Dames A – Genk CProv. 1
za 06-11-202110:00Dames B – Herk De StadProv. 2
vr 12-11-202119:30Bokrijk B – Dames BProv. 2
zo 14-11-202114:00Sint Truiden – Dames AProv. 1
 10:00Dames B – Spouwen MopertingenProv. 2
za 20-11-202114:30Hasselt – Dames AProv. 1
 13:00Val. Piringen – Dames BProv. 2
za 27-11-202114:30Dames A – BilzenProv. 1
 14:30Elen – Dames BProv. 2
zo 28-11-202114:30Bokrijk  – Dames AProv. 1
za 04-12-202110:00Dames B – ZepperenProv. 2
 14:30Dames A – BeringenProv. 1
za 11-12-202120:00Pelt – Dames AProv. 1
 14:00Sint Truiden – Dames BProv. 2
zo 19-12-2021   
za 08-01-202210:00Dames B – WiemismeerProv. 2
zo 09-01-202214:30Dames A – LouwelProv. 1
za 15-01-202220:00Bocholt – Dames AProv. 1
 14:30Kadijk – Dames BProv. 2
vr 21-01-202210:00Dames B – EkselProv. 2
za 22-01-202215:00Dames A – DiepenbeekProv. 1
 15:00Genk C – Dames AProv. 1
zo 30-01-202215:00Tessenderlo – Dames BProv. 2
 10:00Dames B – Sp. LilleProv. 2
zo 06-02-202215:00Bocholt B – Dames BProv. 2
za 12-02-202215:00Dames A – Sint TruidenProv. 1
za 19-02-2022 KARNAVAL 
 10:00Dames B – Diepenbeek BProv. 2
za 26-02-202210:00Dames B – Dilsen StokkemProv. 2
za 05-03-202215:00Membruggen – Dames BProv. 2
za 19-03-2022 B vrij nog geen bekerkalender A 
zo 20-03-202220:00Herk De Stad – Dames BProv. 2
za 26-03-202210:00Dames B – Bokrijk BProv. 2
vr 01-04-2022 PASEN 
za 09-04-202215:00Spouwen Mopertingen – Dames BProv. 2
za 16-04-202210:00Dames B – Val PiringenProv. 2

Ons Jeugd team speelt in de Gewestelijke reeks en is ingedeeld met:

NOG NIET BEKEND!!

Klik op de link hieronder en je ziet alle competities en uitslagen van onze ploegen.

https://www.rbfa.be/nl/zoeken?q=lommel%20united%20ws

TRAININGEN

De jeugd traint op woensdag en vrijdag van 18h tot 19u30.

De Seniors trainen op woensdag en vrijdag van 19h30 tot 21h afzonderlijk van elkaar.

Mocht er iemand geinteresseerd zijn om kennis te maken met de werking van de club dan zijn jullie van harte welkom, jullie kunnen ook altijd contact met ons opnemen.