competitie en uitslagen

A TEAM : 1 ste provinciale

Voorbereiding :

de trainingen starten op Woe. 17 Juli 2019 om 19.30 hr

Zat. 27 juli : Thuiswedstrijd 15.00 hr tegen Sparta Lille

Zat. 10 Augustus : Thuiswedstrijd 15.00 hr tegen membruggen

Ma. 12 Augustus : Thuiswedstrijd 19.30 hr tegen Pelt

Do. 15 Augustus : schaal van lommel in Lutlommel : 16 hr tegen Tielt Winge

Zat. 17 Augustus : Thuiswedstrijd 15.00 hr tegen Moldavo

Ma. 19 Augustus : Uitwedstrijd 19.30 hr in Pelt

Zat 24 Augustus : Uitwedstrijd 15.00 hr in Tielt Winge

COMPETITIE :

STARTCOMPETITIE OP 31 AUGUSTUS

wedstrijdoverzicht van de teams

Programma :

A team : 1 ste provinciale

za 31-08-2019 13:00 F.C. Diepenbeek A - Lommel United Ws A
za 07-09-2019 15:00 Lommel United Ws A - K. Bokrijk Sport A 
vr 13-09-2019 20:00 K. Bocholter V.V. - Lommel United Ws A
za 21-09-2019 15:00 Lommel United Ws A - K.F.C. Eksel 
za 05-10-2019 15:00 Lommel United Ws A - Jong Sint-Truiden Vv 
za 12-10-2019 14:30 F.C. Esperanza Pelt - Lommel United Ws A za 

B TEAM : 2 de provinciale

za 31-08-2019 11:00 F.C. Diepenbeek B - Lommel United Ws B 
za 07-09-2019 12:30 Lommel United Ws B - K. Bokrijk Sport B
vr 13-09-2019 20:00 Bs Sport Berbroek-Schulen B - Lommel United Ws B
za 21-09-2019 12:30 Lommel United Ws B - Membruggen V&V 
za 28-09-2019 13:00 Kadijk S.K. Overpelt - Lommel United Ws B 

Trainingsdagen seniors :

Op Woe en VRIJ om 19.30 hr

JEUGTEAM

U 13 gewestelijk

Trainingsdagen:

Woe. en Vrij. om 18.15 hr

competitie

za 31-08-2019 10:00Lommel United Ws M Niv.1 - K. Peerder Sportvrienden B Niv.1
za 07-09-2019 13:00 Gs Bree-Beek B Niv.1 - Lommel United Ws M Niv.1 
za 14-09-2019 10:00 Sparta Lille Niv.1 - Lommel United Ws M Niv.1 za 31-08-2019 
za 21-09-2019 10:00 Lommel United Ws M Niv.1 - K. Lutlommel V.V. B Niv.1 
za 28-09-2019 10:15 Grenstr. Kol. Lommel Niv.2-1 - Lommel United Ws M Niv.1 
za 05-10-2019 10:00 Lommel United Ws M Niv.1 - S.V. Herkol Neerpelt Niv.1 
zo 13-10-2019 09:30 Kadijk S.K. Overpelt Niv.1 - Lommel United Ws M Niv.1 


reeksindeling

K. LUTLOMMEL V.V. B
K. PEERDER SPORTVRIENDEN B
SPARTA LILLE
GS BREE-BEEK B
GRENSTR. KOL. LOMMEL
S.V. HERKOL NEERPELT
LOMMEL UNITED WS
KADIJK S.K. OVERPELT